Členství v Jazz Clubu

Členství v Jazz Clubu Slaný v roce 2024

Nabízíme Vám možnost vstoupit do JazzClubu Slaný, případně Vaše členství na tento rok prodloužit. K výhodám členství v Jazz Clubu Slaný patří bezesporu podpora našeho zapsaného spolku a možnost ovlivňovat jeho chod prostřednictvím účasti na výroční členské schůzi. Dále je to bezplatné zasílání tištěné plné verze Zpravodaje, obsahující zároveň informace, o pořádaných akcí na nejbližší období. Každý z našich členů obdrží identifikační číslo, které bude používáno jako variabilní symbol pro platbu členského příspěvku.  Nový zájemci o členství nás prosím kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. z kterého Vám variabilní symbol zašleme. Jestliže chcete dostávat náš zpravodaj, na email nám pošlete kontaktní informace. Členský poplatek na kalendářní rok činí 200 Kč a lze je zaplatit následujícími způsoby:

a) Převodem na konto klubu.
První možnost je složenkou typu A (doplňte chybějící údaje, tj. adresa atd..) možno vyzvednout a zaplatit na jakékoliv pobočce pošty.

Číslo účtu: 0386 201 349 Kód banky: 0800 Adresa: Jana Pospíšilová, JazzClub Slaný, Kreibichova 811/4, 274 01 Slaný.

Druhou možností je bankovním platebním příkazem viz QR kód níže. Zpráva pro příjemce: Clensky prispevek, Jmeno Prijmeni

b) Přímá platba tj. jako nejjednodušší možnost se i nadále jeví zaplatit přímo pokladníkovi Tomáši Ortovi, či dalším členům výboru, na některé z našich akcí.