Slánský jazzový podzim

Víkendový festival, který se dočká již svého 53. pokračování, pro Vás Jazz Club Slaný připravuje na víkend 8. – 10. listopadu. Čekají Vás dva hlavní večery zakončené odlehčenou after party v Městském centru Grand a dva odpolední koncerty v kapli Zasnoubení Panny Marie na náměstí. Na 53. Slánských jazzových dnech se můžete těšit na klávesistu Briana Charettea s bandem (USA), Luboše Andršta & Energit, vibrafonistu Wolfganga Lackerschmida a zpěvačku Stefanie Schlesinger (D), Pavla Fajta a na kapely Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band, Alvik, Pražskou dixielandovou společnost, -123 minut, Už jsme doma, Ju Ju, Ex Post či duo Petr Smetáček - Carlo Zegarra (PE).

 

Zde je jeho kompletní program a zde jsou podrobnější informace o tomto ročníku. Prodej vstupenek od 21. října prostřednictvím kultura.slansko.cz či přímo v místě konání. 

Tato akce se bude konat za podpory Středočeského kraje, královského města Slaný a nadace Český hudební fond.   Koncert Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band z veřejných zdrojů podpořil Fond na podporu umenia.