Září koncert Marty Kloučkové

Marta Kloučková

Sezónu 2019/2020 načneme jazzovým večerem ve vinárně Hejtmanského dvora v pátek 20. září, na kterém se Vám představí Marta Kloučková Quartet. Marta Kloučková je multižánrová zpěvačka, textařka a skladatelka působící na jazzové scéně. Mimo jiné je členkou vokálního sextetu Skety a spolupracuje s tělesy a hudebníky napříč žánry. Marta Kloučková Quartet tvoří hudebníci patřící k české jazzové špičce (Vít Křišťan – p, Jan Fečo – bs, Marek Urbánek – ds). Na koncertě zazní především skladby z úspěšného debutového autorského alba Loving Season (Hevhetia).

Marta Kloučková disponuje výraznými hlasovými rejstříky, její zpěv má pozoruhodnou barevnost a dynamickou tvárnost, s níž každou píseň rozeznívá jako jedinečnou výpověď o stavu duše. Dobře zvládá i neobvyklé skoky a melodické obraty, její hlas tlumeně zvoní plností i lyrickou křehkostí. Ale co víc, součinnost zpěvu, nástrojů, barev, zvuků, harmonií, aranžmá a textů jde až na dřeň samotné hudby. Je jedno, jestli slyšíte jazz, indie-pop, či post-fusion s klasickou hudbou, podstatné je, že hudba Marty Kloučkové zanechá hlubokou stopu. Je to otisk, který vás poznamená, znamení o talentu mladé generace, která si definuje a vypráví hudbou příběhy po svém, osobitém, a proto krásném a nezaměnitelném způsobu.

 

Těšíme se na Vás 20. září ve vinárně hotel Hejtmanský dvůr od 20 hodin. Vstupenky v budou prodeji na místě v době konání akce za 150 Kč, případná rezervace je možná na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.