Jazzový den pod nebem

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali dne sobotu 12. 8. 2017 do krásného prostředí altánu lesoparku Háje, na akci Jazzový den pod nebem. Tuto akci pořádáme společně s zapsaným spolkem prostor, mimo dobrého jídla a pití na něm budete mít možnost diskutovat se zajímavými hosty a navíc večerní koncert s dobrovolným vstupným. Zahrají Vám

Prague Rhythm Kings

Mladý energický hot-jazzový orchestr zabývající se originální interpretací americké jazzové hudby 20. a 30. let minulého století.

Jan Veverka - kornet, trubka, zpěv
Veronika Šerá - klarinet, tenor saxofon, C melody saxofon
Miroslav Nejdl - trombon
Radka Říhová - klavír, zpěv
Václav Janů - banjo, kytara
Kristýna Kanická - baryton saxofon

Electro Swing Allstars

Čtyřčlenná sestava, která se poprvé setkala v roce 2013. Z postupně se prohlubující spolupráce djs Wadio Rave & Fany Man a dvou zkušených muzikantů vznikl projekt Electro Swing Allstars. V jejich vystoupení uslyšíte unikátní spojení dj-setu a živých nástrojů, jako jsou perkuse, klarinet a saxofon. To vše je doprovázeno tématickou projekcí. Vystoupili na pódiích pražských klubů Roxy, Cross, Storm stejně tak i v mnoha dalších městech a hudebních festivalech. Electro Swing Allstars byli residenti Great Gatsby Night nevšedního podniku Royal Prague a v současnosti jsou spolutvůrci stylové "Electro Swing Tour" a "Electro Swing Magic".