So What? - kniha o 50 letech existence Jazz Clubu Slaný

So What?


Nabízíme Vám publikaci shrnující 50 let existence Jazz Clubu Slaný, včetně programů dosud konaných Slánských jazzových dnů, doplněnou o fotografie a vzpomínky pořadatelů i návštěvníků můžete zakoupit na těchto místech:

* na všech akcích konaných Jazz Clubem Slaný
• v Infocentru Slaný
• ve Vlastivědném muzeu ve Slaném
• v Knihkupectví Kanzelsberger na Husově třídě ve Slaném
• objednat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (+ dobírka a poštovné 110 Kč)

Prodejní cena činí 120 Kč

Trička Jazz Club Slaný

Pomáhat Jazz Clubu Slaný je jednoduché. Koupíte si tričko = pomůžete nám s kulturou v našem regionu. Jednoduché počty. To se nám líbí.

Pro letošek jsme se rozhodli zlevnit trička na 250 Kč. Pěkné tričko za takové peníze, no nekupte to.

Trička jsou v prodeji na akcích pořádaných Jazz Clubem Slaný, nebo jsou k objednání na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kulatá je cool!

JCS pro své příznivce připravil u příležitosti SJD kolekci samolepek příjemných tvarů. Pokud chcete propagovat náš klub na svém automobilu, ledničce (za předpokladu, že vám do ní leze dost lidí), traktoru či na obalu svého hudebního nástroje, budeme rádi, když se v divadle či Grandu zastavíte u našich slečen-hostesek a samolepky si zakoupíte.

 A teď to hlavní. Speciální edice 50 kusů velkých samolepek, je určena pro ty z vás, kteří nám touto formou chtějí pomoci. Jde o limitovanou edici vydanou k 50. výročí Jazz Clubu Slaný (jak jinak - bude stát 50 Kč). Samolepka nebude již nikdy znovu vydána, takže může být zajímavá i pro sběratele (ano i tací jsou). Každý kousek má na rubu své číslo a je podepsán tvůrcem, kterým je Anton Negr. Samolepky jsou v prodeji na akcích pořádaných Jazz Clubem Slaný, nebo jsou k objednání na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.